AUDIOULOTKA
#opisujemy: zdjęcie; fragment poziomu -1 (foyer) z elementami wystawy. Po bokach są łuki czasu, a na środku tablica z grafiką; na grafice 27 portretów wybranych wybitnych aktorek i aktorów, którzy występowali w Teatrze Starym w Lublinie od XIX do XXI wieku.
Tutaj możesz pobrać plik pfd z tekstem audioulotki.
Lektor: Andrzej Seweryn. Postprodukcja: Teatr Stary w Lublinie. Zdjęcie: Wojciech Nieśpiałowski.
POLSKI JĘZYK MIGOWY
TEKST ŁATWY DO CZYTANIA
TYFLOMATERIAŁY
W Teatrze dostępne są tyflomateriały do wystawy oraz materiały poprawiające dostęp do informacji o rozkładzie pomieszczeń dla osób z niepełnosprawnością wzroku w piśmie Braille'a i Kleina. Więcej informacji tutaj.
Dofinansowano ze środków w ramach przedsięwzięcia grantowego pn. Na kolejne 200 lat: dostępność i współpraca realizowanego przez Teatr Stary w Lublinie w ramach projektu pn. „Kultura bez barier” realizowanego w ramach Osi priorytetowej IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, w ramach Działania 4.3 Współpraca ponadnarodowa Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.
Liderem projektu jest Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON).
Strategicznym partnerem krajowym jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Partnerem ponadnarodowym jest Institut für Bildung und Kultur e.V. i działające przy nim Kompetenzzentrum für Kulturelle Bildung im Alter und Inklusion. Pozarządowym partnerem krajowym jest Fundacja Kultury Bez Barier.